slide6.jpg
              

Шафи купе на замовлення в Києві

 Шкафы купе киевВсі ми дуже цінуємо свій час, тому хочемо створити навколо себе гарний, затишний та світлий світ. І як виявляється сімейний побут, дуже важливий для кожного з нас. Тому ми намагаємося створити навколо себе атмосферу, де можемо розслабитися, при цьому дуже часто замислюючись над тим, як можна правильно використовувати простір у будинку. Ми практично вже нічого не дивуємось. І тут на заміну звичайним орним шафам приходять - шафи купе на замовлення. Вони настільки місткі, що можуть умістити практично все. Ви навіть ніколи не могли собі уявити, що його можна поставити або вмонтувати в найскладніші на перший погляд місця, тому що вони робляться за індивідуальними розмірами. Вони чудово виглядають у дитячій кімнаті, спальні, вітальні, холі, коридорі або навіть на балконі чи кухні.

 

шкафы купе на заказ киев

Які бувають особливості при покупці шафи купе на замовлення :

 - Великий вибір наповнення для дверей дає можливість підібрати те, що Вам потрібно, навіть найвишуканіше рішення. Ми пропонуємо для вибору: дзеркала різних кольорів, фотодрук, бамбук, ротанг, піскоструминний малюнок, фарбоване скло.

- алюмінієва система розсувних дверей шаф купе є найголовнішим плюсом, навіть там де неможливо було поставити шафу з розсувними дверима, тепер можна зайняти місце містким і зручним шафою купе з розсувними дверима, які при відкритті дверей не будуть нікому заважати.

 

Шафи купе Київ

 У чому наші особливості? Перше, ми виготовляємо шафи купе на замовлення, з імпортних та вітчизняних матеріалів та фурнітури; друге, наші дизайнери – спеціалісти своєї справи; третє - установкою шаф займаються фахівці з досвідом понад 10 років, четверте, це терміни виготовлення, що прописуються у договорі, не перевищують обумовлених.шкафы купе киев №2

Шафи купе в Києві